ПРО НАС

welcome-12

Компанія «АгроБаєр» здійснює оптову реалізацію та закупівлю в СГ виробників: зернових, масляних, зернобобових культур. Ми забезпечуємо зерном, як великі виробництва так і дрібні переробні підприємства. Працюємо з українськими та європейськими переробниками. Основним завданням нашої компанії є постійне збільшення об`ємів реалізації зернових та розширення ринків збуту.

ІНФОРМАЦІЯ

products-14Компанія «АгроБаєр» пропонує свої послуги по закупці зернових ,олійних та зернобобових культур

Компанія «АгроБаєр» пропонує свої послуги по закупці зернових ,олійних та зернобобових культур С/Г та харчопереробним підприємствам. Маємо налагоджені зв`язки в області С/Г в усіх регіонах України. При необхідності забезпечимо склад чи перевалочний пункт. Ми зацікавлені в співпраці з компаніями, які мають реальні ресурси та активно працюють на аграрному ринку України та Європи.

products-15Компанія «АгроБаєр» готова до активної співпраці з інвесторами.

Компанія “AgroBuyer” пропонує створення проектів під ключ, що включає в себе весь перелік робіт від прогнозу агробізнесу до реалізації проекту. Надаємо повний технічний та бухгалтерський аналіз вкладених коштів в перспективу. Ми здійснюємо супровід при проектуванні та будівництві сучасних ферм, масло млинових комплексів, комбікормових заводів із повним забезпеченням поставок сировиною. Ми гарантуємо нашим клієнтам повну конфіденційність